Aksident trafiku në Gjilan, vetura godet këmbësorin - Gazeta Express

Aksident trafiku në Gjilan, vetura godet këmbësorin

Lajme

Gazeta Express

11/12/2019 12:07

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën në Gjilan, ku vetura ka goditur një këmbësor

Rasti ka ndodhur mesditën e së martës në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan, ku një person derisa ishte duke e drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia ka goditur një këmbësor të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar për në shtëpi.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se nuk raportohet për të arrestuar./Express/