Aksident te Plepat në Durrës, plagosen tre persona - Gazeta Express
string(49) "aksident-te-plepat-ne-durres-plagosen-tre-persona"

Shqiperi

Gazeta Express

26/03/2023 10:23

Aksident te Plepat në Durrës, plagosen tre persona

Shqiperi

Gazeta Express

26/03/2023 10:23

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë te Plepat në Durrës.

Dy automjete u përplasën me njëri-tjetrin.

Lexo Edhe:

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi Q. B, dhe pasagjerët që udhëtonin në këtë automjet, shtetasja F. B, dhe shtetasi M. B, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

/Gazeta Express