Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, njëra përfundon brenda murit rrethues të një ndërtim - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

12/06/2021 22:49

Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, njëra përfundon brenda murit rrethues të një ndërtim

Shqiperi

Gazeta Express

12/06/2021 22:49

Vetëm pak minuta më parë një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, në zonën e Liqenit artificial ku janë përplasur dy makina, njëra ka përfunduiar brenda murit rrethues të një ndërtimi.

Ende nuk dihen nëse ka të lënduar, dhe shkaku i këtij aksidenti.