Aksident në mes një veture dhe kamioni në Pejë, ka të lënduar - Gazeta Express

Aksident në mes një veture dhe kamioni në Pejë, ka të lënduar

Lajme

Gazeta Express

03/06/2020 8:40

Në orët e hershme të së mërkurës një kamion dhe një veturë janë aksidentuar në Pejë.

Mësohet se nga ky aksident ka mbetur i lënduar një person.

Këto janë pamjet nga vendi i ngjarjes…