Aksident në Fier, plagosen dy persona - Gazeta Express
string(36) "aksident-ne-fier-plagosen-dy-persona"

Shqiperi

Gazeta Express

01/04/2023 22:48

Aksident në Fier, plagosen dy persona

Shqiperi

Gazeta Express

01/04/2023 22:48

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në bypass-in e Fierit.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë janë plagosur dy persona.

Lexo Edhe:

Ata janë dërguar në spital për të marrë kujdesin e duhur mjekësor. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.