Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, drejtuesi i motorit përfundon në spital - Gazeta Express

Gazeta Express

11/07/2020 17:05

Aksident në autostradën Tiranë- Durrës, drejtuesi i motorit përfundon në spital

Gazeta Express

11/07/2020 17:05

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në autostradën Tiranë Durrës, ku për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i një mjeti motorik.

Drejtuesi i motorit është përplasur me një makinë me drejtues shtetasin me inicialet A.T, njofton policia.

”Më datë 11.07.2020, rreth orës 13:56, në autostradën Durrës-Tiranë, mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të paidentifikuar, i cili është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, thuhet në njoftim./Express