Aksident në autostradën "Arbën Xhaferi" - Gazeta Express

Aksident në autostradën “Arbën Xhaferi”

Lajme

Gazeta Express

29/05/2020 12:44

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën “Arbën Xhaferi”.

Në fotografi shihet se një veturë është aksidentuar dhe është kthyer në mënyrë horizontale në mes të rrugës.

Nuk dihet a ka të lënduar. /IndeksOnline/