Aksident në aksin Vlorë-Levan, humb jetën një person - Gazeta Express

Aksident në aksin Vlorë-Levan, humb jetën një person

Shqiperi

Gazeta Express

26/01/2021 20:05

Mësohet se një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Vlorë-Levan. Në aksident mësohet se janë përfshirë dy automjete dhe për fat të keq një person ka humbur jetën.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar, ndërkohë në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, për të hetuar rrethanat e ngjarjes.