Aksident në aksin Lezhë-Milot, ambulanca përplaset me Ford-in, një i plagosur - Gazeta Express
string(75) "aksident-ne-aksin-lezhe-milot-ambulanca-perplaset-me-ford-in-nje-i-plagosur"

English

Gazeta Express

16/04/2023 8:59

Aksident në aksin Lezhë-Milot, ambulanca përplaset me Ford-in, një i plagosur

English

Gazeta Express

16/04/2023 8:59

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të diele në autostradën Lezhë-Milot, në vendin e quajtur kryqëzimi i Shënkollit.

Autoambulanca është përplasur me një automjet tip Ford dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i Ford-it.

Ai është dërguar me urgjencë për ndihmë mjekësore në spitalin rajonal të Lezhës, ndërsa policia e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

/Gazeta Express