Aksident me vdekje në Sarandë, makina përfundon në greminë - Gazeta Express
string(57) "aksident-me-vdekje-ne-sarande-makina-perfundon-ne-gremine"

Shqiperi

Gazeta Express

09/12/2022 12:13

Aksident me vdekje në Sarandë, makina përfundon në greminë

Shqiperi

Gazeta Express

09/12/2022 12:13

Një 50-vjeçare ka ndërruar jetë në një aksident të ndodhur sot në vendin e quajtur “Qafa e Muzinës” në Sarandë.

Rreth orës 11:30, në vendin e quajtur Qafa e Muzinës, Sarandë, shtetasja E. B., 50 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Hyundai” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit shtetasja E. B, ka ndërruar jetë, në vendngjarje“, njofton policia. Siç shihet nga pamjet makina ka rënë nga disa metra lartësi.

Lexo Edhe:

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

/Gazeta Express