Aksident me vdekje në Rubik - Gazeta Express

Aksident me vdekje në Rubik

Shqiperi

Gazeta Express

15/07/2020 19:53

Mbrëmjen e sotme një aksident me pasojë vdekjen ndodhi në Rubik.

 Rreth orës 19:00, 38-vjeçari me iniciale Xh.N. humbi kontrollin e motorit duke dalë nga rruga.

Për shkak të plagëve të rënda ai ka humbur jetën

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes.