Aksident me vdekje në qendër të Elbasanit - Gazeta Express

Aksident me vdekje në qendër të Elbasanit

Shqiperi

Gazeta Express

06/08/2020 8:34

Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e djeshme në Elbasan.

Një automjet ka përplasur një këmbësor në qendër të qytetit teksa ai kalonte në vijat e bardha.

Si pasojë e plagëve, fatkeqësisht ai ka humbur jetën.

Mësohet se drejtuesi i automjetit pasi ka përplasur këmbësori u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit