Aksident komunikacioni në Carralevë, ka të lënduar - Gazeta Express
string(49) "aksident-komunikacioni-ne-carraleve-ka-te-lenduar"

Gazeta Express

14/05/2022 18:50

Aksident komunikacioni në Carralevë, ka të lënduar

Gazeta Express

14/05/2022 18:50

Sot, në orët e pasdites, në Carralevë të Shtimes ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Sipas një lexuesi të Gazetës Express, i cili ka dërguar edhe pamje nga vendngjarja, si pasojë e aksidentit ka të lënduar.

Lexo Edhe:

“Nuk ka të vdekur, vetëm të lënduar”, ka thënë ai.

Merret vesh që në vendin e ngjarjes, tashmë kanë dalë ekipet e policisë dhe autoambulanca për t’i trajtuar të lënduarit.