Aksident i rëndë në Prishtinë, vetura shkel dy vajza dhe ikën nga vendngjarja - Gazeta Express
string(76) "aksident-i-rende-ne-prishtine-vetura-shkel-dy-vajza-dhe-iken-nga-vendngjarja"

Lajme

Gazeta Express

28/06/2022 22:38

Aksident i rëndë në Prishtinë, vetura shkel dy vajza dhe ikën nga vendngjarja

Lajme

Gazeta Express

28/06/2022 22:38

Një aksident i rëndë po raportohet të ketë ndodhur në Prishtinë, ku dy vajza u goditën nga një veturë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në rrugën ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë.

Lexo Edhe:

Sipas mediave, vetura ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Gazeta Express ka tentuar të komunikojë me Policinë e Kosovës, por të njëjtit nuk kanë qenë të qasshëm.