Aksident i rëndë në Memaliaj, humb jetën 23- vjeçari - Gazeta Express

Aksident i rëndë në Memaliaj, humb jetën 23- vjeçari

Shqiperi

Gazeta Express

07/08/2020 13:43

Mesditën e sotme një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Memaliaj.

Mësohet se në rrugën nacionale Memaliaj-Krahës, në afërsi të fshatit Toç, automjeti me drejtues shtetasin K. M., 65 vjeç, banues në Gjirokastër ka goditur këmbësorin E. C., rreth 23 vjeç, banues në fshatin Anëvjos, Memaliaj.

Për pasojë ka humbur jetën shtetasi E. C. Drejtuesi i automjetit shtetasi K. M., është shoqëruar për në ambjentet e DVP Gjirokastër.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.