Aksident i rëndë në Koplik, 38-vjeçari ndërron jetë rrugës për në spital - Gazeta Express
string(71) "aksident-i-rende-ne-koplik-38-vjecari-nderron-jete-rruges-per-ne-spital"

Shqiperi

Gazeta Express

08/12/2022 22:14

Aksident i rëndë në Koplik, 38-vjeçari ndërron jetë rrugës për në spital

Shqiperi

Gazeta Express

08/12/2022 22:14

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin Shkodër – Koplik.

Një automjet tip “OPEL” i drejtuar nga 38 vjeçari Martin Lulaj, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ai ka humbur jetën .

Lexo Edhe:

38 vjeçari, banues në fshatin Hot, Malësi e Madhe, pësoi dëmtime të rënda dhe për pasojë gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit./Gazeta Express