Aksident i rëndë në Gjirin e Lalzit, ndërron jetë 16-vjeçari - Gazeta Express
string(59) "aksident-i-rende-ne-gjirin-e-lalzit-nderron-jete-16-vjecari"

Aksident i rëndë në Gjirin e Lalzit, ndërron jetë 16-vjeçari

Shqiperi

Gazeta Express

22/06/2024 18:54

Dy makina janë aksidentuar pasditen e sotme në Hamallaj në Gjirin e Lalzit. Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën një 16-vjeçar i identifikuar si Alban Hasrama.

Po ashtu, i plagosur rëndë ka mbetur edhe Eriseld Kamberi, 20-vjeçari.

Lexo Edhe:

Rreth orës 15:40, në Hamallaj Durrës, automjeti me drejtues shtetasin O. M., 25 vjeç, është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin E. K., 20 vjeç. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar shtetasi E.K, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe ka humbur jetën në spital pasagjeri shtetasi A. H., 16 vjeç, që ndodhej në automjetin që drejtonte shtetasi E. K.“-njofton policia.