Aksident i rëndë në Divjakë, humb jetën një person - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

15/01/2022 15:44

Aksident i rëndë në Divjakë, humb jetën një person

Shqiperi

Gazeta Express

15/01/2022 15:44

Një person ka humbur jetën këtë të shtunë si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Divjakë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Mërtish, shtetasi A. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë.

Lexo Edhe:

“Sot rreth orës 14:50, në fshatin Mërtish, shtetasi A. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e policisë.