Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, gruaja bllokohet brenda mjetit - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

02/07/2020 18:10

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, gruaja bllokohet brenda mjetit

Shqiperi

Gazeta Express

02/07/2020 18:10

Mesditën e sotme një aksident ndodhi në aksin Elbasan-Peqin.

Raportohet se një grua ka humbur drejtimin e automjetit dhe është përplasur me bordurat.

Ajo ka qenë e bllokuar brenda makinës deri në ardhjen e policisë dhe ambulancës.

Fatmirësisht u transportua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.