Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje të moshuarin shqiptar - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

09/12/2019 12:44

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje të moshuarin shqiptar

Ballina

Gazeta Express

09/12/2019 12:44

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të hënë në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 75 vjeçar.

Mësohet se identiteti i viktimës është Kosta Kaça. Ngjarja e rëndë ndodhi në vendin e njohur si ‘Vrion.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet./Express