Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda, kjo është deklarata e saj - Gazeta Express
string(84) "ajsel-grezda-konfirmon-ndarjen-nga-futbollisti-eros-grezda-kjo-eshte-deklarata-e-saj"

Rozë

Gazeta Express

14/04/2024 19:40

Ajsel Grezda konfirmon ndarjen nga futbollisti Eros Grezda, kjo është deklarata e saj

Rozë

Gazeta Express

14/04/2024 19:40

Ajsel Grezda, e ka konfirmuar për herë të parë ndarjen nga futbollisti Eros Grezda, çifti që kanë edhe një djalë bashkë.

Këtë ajo e bëri të ditur përmes një postimi në ‘InstaStory’ kur u pyet nga një përdorur anonim.

Lexo Edhe:

“E marr shumë shpesh këtë pyetje dhe sot po vendos t’i përgjigjem. Po, është e vërtetë që unë dhe Erosi nuk jemi më bashkë. Mua dhe Erosin na lidh vetëm djali ynë, Kian”, është përgjigjur Ajsel.

Foto: Ajsel Grezda / Instagram

“Ky është një vendim i ndërmarrë për të mirën e djalit”, ka theksuar ajo mes tjerash.

Ajsel dhe Eros Grezda, ndryshe kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar në shtypin rozë.

Për herë të parë, ajo konfirmoi ndarjen nga futbollisti i kombëtares së Shqipërisë. /Telegrafi/