Ajka dhe Xhensila të pandara, bashkë edhe në palestër - Gazeta Express
string(52) "ajka-dhe-xhensila-te-pandara-bashke-edhe-ne-palester"

Ajka dhe Xhensila të pandara, bashkë edhe në palestër

Yjet

Gazeta Express

19/03/2024 20:47

Xhensila Myrtezaji ka treguar prej vitesh pasionin për palestrën dhe mirëmbajtjen e formave trupore deri në perfeksion.

Duket këtë pasion ajo do t’ja trashëgojë edhe të bijës, Ajkës.

Lexo Edhe:

Këngëtarja ka ndarë së fundmi një InstaStory ku tregon se Ajka ndodhet me të edhe në palestër dhe mami.

Xhensila e ndihmon të provoj ushtrimet e saj dhe pse jo të argëtohet.

Vetëm dy muaj pas lindjes së djalit, Xhensila Myrtezaji u shfaq në super forma e madje nisi aktivitetin e saj profesional duke u shfaqur në koncerte.