Aguero nis stërvitjet te Barça, i lumtur dhe mezi pret të startojë sezoni - Gazeta Express

Aguero nis stërvitjet te Barça, i lumtur dhe mezi pret të startojë sezoni

Futboll

Gazeta Express

30/07/2021 14:59

Sergio Aguero është rikthyer nga pushimet dhe ka nisur punën te klubi i ri, Barcelona.

Ai është stërvitur i veçuar të premten në mëngjes, derisa thotë se mezi pret që të takojë shokët dhe të nisë sezonin me Barcelonën.

Lexo Edhe:

Aguero, te Barcelona do ta ketë Lionel Messin, shokun më të mirë, ani pse Messi ende zyrtarisht s’e ka rinovuar kontratën.

Që nga largimi i Luis Suarez, Messi ka qenë disi i vetmuar, por tashmë ka shokun e jetës, Agueron, i cili ka nënshkruar deri më 2023 me Barçën. /Gazeta Express/