Agjenti i Milot Rashicës udhëton në Milano: Cili do të jetë destinacioni - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

03/08/2020 23:23

Agjenti i Milot Rashicës udhëton në Milano: Cili do të jetë destinacioni

Futboll

Gazeta Express

03/08/2020 23:23

Milot Rashica duket se do ketë një verë të nxehtë.

Ylli I Kosovës është duke zgjedhur për të ardhmen, pasi pritet të largohet nga Werder Bremen në Bundesligë

Agjenti I tij, Altin Lala ka udhëtuar drejt Milanos personalisht, duke aluduar për një konkretizim me skuadrën e Milanit.

Sulmuesi dardan kërkohet nga Leipzig, ndërsa në Itali ka një duel për shërbimet e tij nga Napoli dhe Milan.

Udhëtimi I agjentit të tij drejt Milanos, I jep më shumë jehonë zërave që e lidhin shqiptarin me gjigantin europian.