Afrona vjen me një thënie për “gratë e forta” - Gazeta Express
string(43) "afrona-vjen-me-nje-thenie-per-grate-e-forta"

Afrona vjen me një thënie për “gratë e forta”

Yjet

Gazeta Express

10/06/2022 23:51

Modelja Afrona Dika është përfolur nëpër media së është ndarë nga këngëtari Blero

Kanë kaluar më shumë së një muaj prej që Afrona Dika dhe Blero është shkruar në media që janë ndarë.

Lexo Edhe:

Ishte Gazeta Express që kishte hedhur dyshimet e para se një ndarje mes çiftit mund të këtë ndodhur, për shkak se as Blero dhe as Afrona nuk kishin postuar foto së bashku për një kohë të gjatë.

Derisa ndarja ende nuk është konfirmuar zyrtarisht, çifti janë parë duke bërë postime të ndryshme në rrjetet sociale.

Sot, Afrona, është ardhur me një fotografi në Instagram të cilën e ka shoqëruar me një thënie për “gratë e forta”.

“Një grua e fortë ju sfidon duke ju shikuar në sy apo me një mbyllje syri”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/