Afrona shfaqet përsëri plot stil në rrugë - Gazeta Express

Afrona shfaqet përsëri plot stil në rrugë

Yjet

Gazeta Express

27/08/2021 1:57

Bukuroshja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Afrona Dika, po vazhdon t’i tregojë linjat e saj

Ajo sonte është parë në një paraqitje të saj në rrugë ku ka një fustan të gjatë që i rri asaj me plot stil.

Lexo Edhe:

Fustani ngjyrë rozë, i shkurtër dhe i hapur të gjoksi tregon asetet e influencerës shqiptare, e cila ka disa vite që është martuar me  këngëtarin Blero.

Është pikërisht Blero që ka bërë tri zemra poshtë kësaj fotografie të Afronës. /GazetaExpress/