Afrona një lidhje të re dashurie? Postimi i saj i fundit ngre dyshimet - Gazeta Express
string(69) "afrona-nje-lidhje-te-re-dashurie-postimi-i-saj-i-fundit-ngre-dyshimet"

Afrona një lidhje të re dashurie? Postimi i saj i fundit ngre dyshimet

Rozë

Gazeta Express

25/11/2022 7:57

Para disa kohësh në media u aludua se këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Këto raportime para disa muajsh i konfirmoi vet Blero me anë të një shkrimi të gjatë.

Lexo Edhe:

Mirëpo modelja nuk reagoi aspak lidhur me këtë.

E postimi i fundit i Afronës ngriti dyshimet për një lidhje të re të saj.

Ajo sonte në “InstaStory” publikoi një foto nga një dark ku shihet dora e një mashkulli.

“Urime ditëlindjen J”, shkroi ajo sipër fotos.