Afërdita Dreshaj me foto të bukura prezanton familjen e saj në Instagram - Gazeta Express
string(72) "aferdita-dreshaj-me-foto-te-bukura-prezanton-familjen-e-saj-ne-instagram"

Yjet

Gazeta Express

20/10/2022 23:12

Afërdita Dreshaj me foto të bukura prezanton familjen e saj në Instagram

Yjet

Gazeta Express

20/10/2022 23:12

Afërdita Dreshaj ka postuar një set fotosh interesante në rrjetet sociale

Bukuroshja dhe këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi ka vite që është martuar me hokeistin Jakob Kindle dhe ajo sot ka postuar një set fotosh që tregojnë pak nga familja e saj.

Ajo është parë duke pushuar buzë një liqeni me burrin e saj dhe djalin e tyre Sky Blue.

Afërdita po ashtu ka shpërndarë disa foto duke u përqafuar teksa fotot i ka përshkruar me fjalët: Vjeshtë në familjen time”. /GazetaExpress/