Adrola Dushin, siç nuk e keni parë – jep një mesazh interesant - Gazeta Express
string(59) "adrola-dushin-sic-nuk-e-keni-pare-jep-nje-mesazh-interesant"

Yjet

Gazeta Express

17/07/2023 21:42

Adrola Dushin, siç nuk e keni parë – jep një mesazh interesant

Yjet

Gazeta Express

17/07/2023 21:42

Modelja dhe bukuroshja Adrola Dushi është shfaqur me një fotosesion tepër provokativ

Ajo është njëra prej bukurosheve që vazhdon të përflitet nëpër media sociale dhe rozë.

Lexo Edhe:

Ish Miss Universe Albania është shfaqur me një fotosesion nën dush sot derisa ka dhënë edhe një mesazh inkurajues për fansat e saj.

“Qëndro për atë se kush je. Respekto veten dhe tregoni shkëndijat hyjnore që keni brenda jush”, ka shkruar ajo në gjuhën angleze. /GazetaExpress/