Adrola, bombastike në fotot e fundit - Gazeta Express
string(35) "adrola-bombastike-ne-fotot-e-fundit"

Adrola, bombastike në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 22:57

Modelja dhe bukuroshja Adrola Dushi nuk i ndal provokimet në Instagram

Ajo është njëra prej vajzave më të përfolura në trojet shqiptare për format e saj seksi.

Lexo Edhe:

Adrola Dushi nuk ka zhgënjyer as në paraqitjen e saj të fundit në Instagram.

Ajo është paraqitur në triko derisa në krah ka vënë një xhaketë, tërë kjo paraqitje në ngjyrën e zezë.

“Çdo herë kur një grua ka qëndrim për vetveten ajo ka qëndrim për të gjitha gratë”, ka shkruar në anglisht ajo poshtë këtyre fotove. /GazetaExpress/