Adri: Blero dhe Blerando po e kopjojnë lojën time me Shqipen, për të marrë vëmendje - Gazeta Express
string(81) "adri-blero-dhe-blerando-po-e-kopjojne-lojen-time-me-shqipen-per-te-marre-vemendje"

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:20

Adri: Blero dhe Blerando po e kopjojnë lojën time me Shqipen, për të marrë vëmendje

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:20

Raporti mes Blero dhe Blerandos ka qenë temë diskutimi sonte në Big Brother VIP Kosova 2.

Në mesin e banorëve që foli për këtë çështje ishte edhe Adri, i cili tha se Blero e Blerando po e kopjojnë lojën e tij me Shqipen.

Lexo Edhe:

“Blero dhe Blerando po e kopjojnë lojën time me Shqipen, për të marrë vëmendje”, tha Adri.