Adelina si “Cherry on Top” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

03/06/2020 20:39

Adelina si “Cherry on Top”

Rozë

Gazeta Express

03/06/2020 20:39

Këngëtarja Adelina Ismaili është shfaqur më në formë se kurrë pas pandemisë, derisa ka pozuar para një torteje të punuar nga pastiçeria “Cherry on top” , të cilën e ka quajtur vepër arti

E duket se diva kosovare e ka shijuar nw maksimum tortën dhe për të ka zgjedhur fjalët më të mira të mundshme.

“Të kesh miq është kënaqësi. Të kesh miq të bukur në pamje dhe në shpirt, është pasuri. Të kesh mikesha të bukura, me shpirt të bukur, që çdo ditë krijojnë̈ dhe prodhojnë̈ ëndrrat tona në laboratorin e tyre të së bukures shqiptare, është Anaderm. Dhe kjo tortë , që me dashurinë më të madhe u krijua nga @cherryontopkosove, është dhurata ime për ju!”, ka shkruar diva kosovare.

Tortën ajo e ka quajtur një vepër arti.

“Kjo tortë që unë e quaj vepër arti, ështe prodhim i zonjave nga @cherryontopkosove 😍”.

Diva kosovare viteve të fundit ka lënë Zvicrën për të jetuar në Kosovë, ku ka qenë aktive jo vetëm me këngë por edhe në një rol të luajtur në serialin “O sa mirë”. /GazetaExpres/