Adelina “live” e këndshme si “Lulet e majit” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 21:14

Me i fundit

dpt

Adelina “live” e këndshme si “Lulet e majit”

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 21:14

Këngëtarja Adelina Emini ka treguar aftësitë e saj në të kënduar edhe live.

Këtë ajo e ka bërë me anë të një interpretimi të cilin e ka postuar në facebook.

E suksesshme në botën e marketingut, Adelina hapat e parë dhe famën e mori në muzikë, për të vazhduar mandej suksesin në fushat e ndryshme të marketingut.

E tillë është edhe interpretimi i saj i fundit që Adelina e ka sjell nga karantina për fansat e saj.

Une dhe pianisti Vedat Lushtaku do të ndiheshim të gëzuar, nëse kjo këngë do të ndikonte pozitivisht në ditën tuaj“Lulet e Majit”🌸🌸🌸Rri n’shpi, durim, ndëgjo muzik, relaksohu

Publiée par Adelina Emini sur Dimanche 17 mai 2020

Përpos muzikës, Adelina është parë këto ditë se është e zoja edhe në lojën e pingpongut, ku është parë duke luajtur me të atin e saj. /GazetaExpress/