Adelina Ismaili apo Leonora Jakupi? – “Kë zgjedh" Arsim Lani - Gazeta Express
string(55) "adelina-ismaili-apo-leonora-jakupi-ke-zgjedh-arsim-lani"

Adelina Ismaili apo Leonora Jakupi? – “Kë zgjedh” Arsim Lani

TV/Film

Gazeta Express

28/10/2022 19:55

Kryeredaktori i “T7”, Arsim Lani, këtë të premte ishte mysafiri i radhës i emisionit “Mirage”.

Ai ishte pjesë e rubrikës “Kë Zgjedh”, shkruan lajmi.net.

E në këtë rubrikë Arsimi është pyetur se “Kë zgjedh” në mes të Adelinës dhe Leonorës. Kënd ka zgjedhur Arsim Lani.

Shikoni VIDEON