Adelina, hap këmbët e tregon gjoksin në bikine - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

05/08/2021 2:12

Adelina, hap këmbët e tregon gjoksin në bikine

Yjet

Gazeta Express

05/08/2021 2:12

Këngëtarja Adelina Tahiri është shfaqur tepër e nxehtë në bikine

Ajo ka bërë një fotosesion derisa po vazhdon t’i shijojë rrezet përvëluese të diellit të gushtit.

Lexo Edhe:

Ajo është parë e veshur me bikine derisa nuk ka kursyer duke hapur këmbët derisa në disa fotografi ajo ka fërkuar edhe gjoksin e saj seksi.

Këngëtarja nuk ka lansuar ndonjë muzikë derisa vazhdon të jetë e përkushtuar ndaj burrit dhe familjes së saj. /GazetaExpress/