Adelina dedikim romantik bashkëshortit: Krejt i kom, kur t’kom ty - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/07/2020 17:30

Adelina dedikim romantik bashkëshortit: Krejt i kom, kur t’kom ty

Rozë

Gazeta Express

12/07/2020 17:30

Adelina Ismaili i ka bërë dedikimin romantik bashkëshortit Valit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, i ka bërë dedikimin romantik bashkëshortit të saj Valit.

Këtë e ka bërë nëpërmjet publikimit të një fotografie në rrjete sociale.

“Krejt i kom, kur t’kom ty”, ka shkruar Adelina pranë postimit të fotos. Kujtojmë se më parë Adelina nuk ka qenë fare e qasshme në rrjete sociale.

Tani ka filluar të bëhet aktive dhe ndjekësit po ia pëlqejnë postimet e nuk po mungojnë as komentet duke pasur parasysh se ajo ka një numër të madh fansash që e ndjekin./Lajmi.net