Adele paralajmëron lansimin e albumit të ri - Gazeta Express
string(43) "adele-paralajmeron-lansimin-e-albumit-te-ri"

Muzike

Gazeta Express

13/10/2021 20:41

Adele paralajmëron lansimin e albumit të ri

Muzike

Gazeta Express

13/10/2021 20:41

“Kam mësuar shumë të vërteta të hidhura për vetveten”!

Adele ka treguar kopertinën e albumit të saj “30” derisa ka konfirmuar edhe datën e publikimit të tij. Ajo po ashtu ka folur edhe për shkurorëzimin e saj që e la atë “në pikëllim të thellë dhe jo aktive gjatë kësaj kohe”.

Lexo Edhe:

Këngëtarja e hitit “Someone Like You” (33) e ka zgjedhur Instagramin këtë të mërkurë për ta treguar datën e lansimit të albumit të saj të ri të quajtur “30” e që do të lansohet me datën 19 nëntor.

Titulli “30” parkon me mënyrën e preferuar të emërimit të saj të albumeve, me tre nga albumet e saj që janë emëruar sipas moshës së saj.

Albumi i saj debutuar “19” u lansua më 2008, i pasuar nga “21” më 2011 dhe “25” më 2015. /GazetaExpress/