Adele nuk njihet më, 45 kg më pak - Gazeta Express

Adele nuk njihet më, 45 kg më pak

Gazeta Express

14/02/2020 19:19

Adele ka arritur një rezultat të pabesueshëm me fizikun e saj. 45 kilogramë në pak muaj dhe ajo që shihni nuk është më Adele.

Orët e fundit, mediat kanë postuar disa foto të reja të artistes, në të cilat këngëtarja duket shumë ndryshe.

Fotot e shumta që po qarkullojnë në internet shfaqin këngëtaren nga Londra, “çmendurisht” ndryshe.

Teksa Adele po përpiqet të ruajë një fizik sa më të shëndetshëm, veçanërisht për djalin e saj Angelo (kështu është shprehur), ajo u shfaq për herë të parë tetorin e kaluar, në festën e Halloweenit të Drakeut.