"A u knaqt?" / Momenti kur Nuredin Lushtaku dërgohet në paraburgim - Gazeta Express
string(61) "a-u-knaqt-momenti-kur-nuredin-lushtaku-dergohet-ne-paraburgim"

“A u knaqt?” / Momenti kur Nuredin Lushtaku dërgohet në paraburgim

Lajme

Gazeta Express

04/07/2022 23:53

Nuredin Lushtakut dhe të tjerëve u është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh

Ish-nënkryetarit të komunës së Skenderajt, Nuredin Lushtakut, dhe të pandehurve të tjerë, u është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh.

Lexo Edhe:

Ky është momenti kur ai dërgohet në paraburgim: