“A t’mungoj” – publikohet e plotë kënga që u bë virale në TikTok - Gazeta Express
string(59) "a-tmungoj-publikohet-e-plote-kenga-qe-u-be-virale-ne-tiktok"

Rozë

Gazeta Express

18/10/2022 10:43

“A t’mungoj” – publikohet e plotë kënga që u bë virale në TikTok

Rozë

Gazeta Express

18/10/2022 10:43

Kënga – “A t’mungoj”, që u bë virale në platformën TikTok, është publikuar e plotë.

Djemtë, Flamuri dhe Ilir, e sollën projektin muzikor bashkë me videoklip dhe deri në këto momente kanë arritur më shumë se 100 mijë shikime në YouTube.

Lexo Edhe:

Tekstin e ka shkruar Shpëtim Reçica, muzikën e ka punuar Kushtrim Kelani ndërsa orkestrimin e ka bërë Blerim Haziri.

/klankosova.tv