A shihni një qen apo një mace në foto? Iluzioni optik që po çmend rrjetin! - Gazeta Express
string(72) "a-shihni-nje-qen-apo-nje-mace-ne-foto-iluzioni-optik-qe-po-cmend-rrjetin"

Fun

Gazeta Express

28/06/2022 21:52

A shihni një qen apo një mace në foto? Iluzioni optik që po çmend rrjetin!

Fun

Gazeta Express

28/06/2022 21:52

A shihni një qen apo mace?

Një iluzion optik i ka hutuar të gjithë, pasi është bërë viral në internet.

Lexo Edhe:

Videoja e titulluar “E papritur” tregon një qen të bardhë me hundë dhe gojë të errët të shtrirë në buzë të një çatie.

Megjithatë, kur kafsha shpërqendrohet dhe ndryshon pozicionin e tij, fytyra e “qenit” zhduket papritur .

Brenda pak sekondash qeni që patë më në fund ishte një mace.