A po paralajmëron Afrona shtatzëninë e saj

Ballina

Gazeta Express

05/12/2019 23:57

Modelja Afrona Dika, e cila i dha fund beqarisë me Bleron në shtator, ka postuar një foto ku ka dhënë shenja se ajo është shtatzënë

E martuar me Bleron dhe e sapokthyer nga një udhëtim i saj në Maldive, Afrona ka postuar sonte një foto nga një restorant me ushqime të peshqive.

“Mama’s Fish House”, është ky restorant që gjendet pikërisht në Maldive.

“Nëse rri e uritur, je e çmendur”, ka shkruar ajo.

Interesante është se gjatë vizitës në Maldive, Afrona nuk e ka ekspozuar shumë barkun e saj. A do të thotë kjo se ajo është shtatzënë?

Mbetet të shihet! /GazetaExpress/