A mund të besoni se ajo është 58 vjeçe? Elizabeth Hurley duket e mrekullueshme me bikini - Gazeta Express
string(87) "a-mund-te-besoni-se-ajo-eshte-58-vjece-elizabeth-hurley-duket-e-mrekullueshme-me-bikini"

Rozë

Gazeta Express

12/09/2023 6:49

A mund të besoni se ajo është 58 vjeçe? Elizabeth Hurley duket e mrekullueshme me bikini

Rozë

Gazeta Express

12/09/2023 6:49

Bukuroshja simpatike, Elizabeth Hurley, e meriton vërtet gjithë vëmendjen dhe admirimin që ka.

Aktorja angleze është padyshim nga ato femra që frymëzon anëtaret e gjinisë së bukur e që nxit imagjinatën e gjinisë së fortë.

Lexo Edhe:

Duket sikurse koha është ndalur për 58-vjeçaren, e cila duket shumë më e re në krahasim me moshën e saj.

Image

Falë linjave pa të meta, ish-modelja ka më shumë arsye për të pozuar me krenari me rroba banje, gjë që e bën shpesh, kurse imazhet i shpërndan në rrjetet sociale.

Ajo ka pozuar me bikini dypjesëshe nga koleksioni i saj dhe ka marrë shumë komplimente dhe fotografitë i konfirmojnë ato.