A mund ta gjeni brenda 10 sekondash, kaktusin e fshehur në mesin e dhjetëra llojeve të ndryshme të luleve? - Gazeta Express
string(104) "a-mund-ta-gjeni-brenda-10-sekondash-kaktusin-e-fshehur-ne-mesin-e-dhjetera-llojeve-te-ndryshme-te-luleve"

A mund ta gjeni brenda 10 sekondash, kaktusin e fshehur në mesin e dhjetëra llojeve të ndryshme të luleve?

Fun

Gazeta Express

08/05/2024 10:42

Një fotografi e publikuar së fundmi ka sfiduar rëndë përdoruesit e rrjeteve sociale.

Në të shihet një dyqan lulesh ku ka me dhjetëra lloje të ndryshme të luleve, dhe nga përdoruesit kërkohet ta gjejnë kaktusin, transmeton Telegrafi.

Lexo Edhe:

Fotografia është postuar nga Tombola, që thotë se vetëm ata me shikim “shqiponje” mund ta gjejnë kaktusin brenda 10 sekondave.

Sipas Tombola, koha mesatare për gjetjen e kaktusit është 55 sekonda, por paralajmëruan se një në pesë përdorues të rrjeteve sociale heqin dorë nga misioni i gjetjes së kaktusit.

Ajo çfarë e bën misionin e vështirë është se dhjetëra lloje të luleve dominohen nga ngjyra e gjelbër, dhe kjo është arsyeja pse kaktusi është vështirë të gjendet brenda pak sekondave.