“A merresh me qepje ti?” – Roza i hedh ujë fytyrës Eglës - Gazeta Express
string(51) "a-merresh-me-qepje-ti-roza-i-hedh-uje-fytyres-egles"

“A merresh me qepje ti?” – Roza i hedh ujë fytyrës Eglës

TV/Film

Gazeta Express

06/05/2024 22:00

Debati i sotëm mesa Rozës dhe Eglës i nisur në oborr ka vazhduar edhe në ambientet e tualetit.

Teksa Roza ndodhej në dush, Egla shkon dhe e ngacmon me fjalë dhe më pas i hap derën e dushit.

Lexo Edhe:

Gjë e cila e ka nevrikosur Rozës dhe i ka hedhur ujë me tendencë duke i kërkuar të largohet, por Egla ka vazhduar duke përdorur fjalë me nënkuptime

Egla: Kam një të qepur poshtë gjurit

Roza: Mos më hap derën mua

Egla: Po ti merresh me qepje

Roza: Më lërë rehat të lahem mos u fut në hapësirën time

Egla: A merresh me qepje

Roza: Ti je ajo që i komenton këto gjëra banale