“A m’don” – Don Xhoni video me helikopter për këngën e tij - Gazeta Express
string(53) "a-mdon-don-xhoni-video-me-helikopter-per-kengen-e-tij"

Muzike

Gazeta Express

20/07/2023 20:57

“A m’don” – Don Xhoni video me helikopter për këngën e tij

Muzike

Gazeta Express

20/07/2023 20:57

Don  Xhoni ka realizuar këngën e tij me video me titull “A m’don”           

Të pakta janë ato video ku në Kosovë dhe Shqipëri këngëtarët i realizojnë me helikopter, por Don Xhoni e bëri këtë.

Lexo Edhe:

Këngëtari ka lansuar mbrëmë në mesnatë këngën e tij “A m’don”, e cila është pritur shumë mirë tek publiku i tij pasi që pa kaluar 24 orë ka afër 1 milionë klikime.

Big Bang janë producentët e kësaj kënge derisa tekstin e ka shkruar vetë Don Xhoni.

Producent ekzekutiv i këngës është Denis Avdiu. /GazetaExpress/