"A keni ardhur për të bërë foto me Messin", zbulohet fjalimi motivues i trajnerit të Arabisë Saudite - Gazeta Express
string(97) "a-keni-ardhur-per-te-bere-foto-me-messin-zbulohet-fjalimi-motivues-i-trajnerit-te-arabise-saudite"

Botërori 2022

Gazeta Express

25/11/2022 11:12

“A keni ardhur për të bërë foto me Messin”, zbulohet fjalimi motivues i trajnerit të Arabisë Saudite

Botërori 2022

Gazeta Express

25/11/2022 11:12

Arabia Saudite ishte senzacioni i parë i Kupës së Botës.

Sauditët mposhtën me përmbysje 2:1 Argjentinën, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Një arsye shumë e fortë e këtij rikthimi duket se ka qenë fjalimi motivues i trajnerit të Arabisë Saudite, Herve Renard.

“A jeni këtu për të bërë foto me Messin? Jo. Atëherë dilni në fushë luani dhe bëni presion”, kishte thënë Renard.