“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura - Gazeta Express
string(105) "a-ke-merak-per-bashkeshortin-jashte-pergjigja-epike-e-franceskes-ben-banoret-te-shperthejne-ne-te-qeshura"

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

Rozë

Gazeta Express

15/05/2024 13:37

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 kanë shpërthyer në të qeshura pas mesnatës dhe shkak u bë një batutë e Françeska Muratit.

E pyetur nga Romeo Veshaj se a e ka merak jashtë bashkëshortin e saj, Ergysin, përgjigja e saj ishte epike.

Lexo Edhe:

Pjesë nga biseda:

Romeo: Ke merak për Gysin jashtë?

Françeska: Që po çmendet pa mu? Patjetër.

Romeo: Ke merak apo jo?.

Françeska: Dua të jap një përgjigje, por dua të fik mikrofonin.

Juli: Mos e fik.

Françeska: Ka shoqen e vet më të mirë ‘Dorinën’.

Romeo: Sa budallaqe, çfarë ka thënë.