A ka folur Arbër Hajdari me Zhaklinë Lekatarin pas përfundimit të BBAVIP 2? - Gazeta Express
string(74) "a-ka-folur-arber-hajdari-me-zhakline-lekatarin-pas-perfundimit-te-bbavip-2"

Yjet

Gazeta Express

29/05/2023 20:52

A ka folur Arbër Hajdari me Zhaklinë Lekatarin pas përfundimit të BBAVIP 2?

Yjet

Gazeta Express

29/05/2023 20:52

Arbër Hajdari tregon arsyen përse nuk ka komunikuar më me Zhaklin Lekatarin pas përfundimit të BBV2.

Arbër Hajdari ka qenë i ftuar ditën e sotme në një nga rubrikat e “E Diell”, ku ka treguar shumë të pathëna nga “BBV2” dhe jo vetëm.

Lexo Edhe:

Gjatë intervistës Arbëri ka treguar raportin me Zhaklin Lekatarin pas mbarimit të “BBV2” dhe është shprehur se nuk ka komunikuar më me të.

Pas përfundimit të Bigut nuk kam pasur mundësi se kam pasur një vizitë jashtë vendit, me Zhaklinën gjatë gjithë programit ia kemi kaluar mirë, kemi biseduar shumë tema, nuk kam pasur konfilikte, e kam mbështetur, por edhe kundërshtuar…