A janë këto skena nga klipi i ri i Dafinës? - Gazeta Express

A janë këto skena nga klipi i ri i Dafinës?

Rozë

Gazeta Express

11/05/2020 22:03

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk është duke u ndalur

Dafina Zeqirin nuk e ka penguar aspak pandemia e koronavirusit në karrierën e saj pasi që ajo ka punuar pothuajse gjatë gjithë pandemisë.  

Këtë punë ajo po e vazhdon dhe për këtë duket se ka paralajmëruar edhe një videoklip të ri.

S’paku kështu shihet në fotot e saj të fundit që ka postuar në Instagram e ku nuk ka paralajmëruar shumë pasi që vetëm ka shkruar “Hi”.

Mirëpo, fotot janë të realizuara në mënyrë profesionale dhe duket se janë bërë në një set xhirimi të ndonjë klipesh. /GazetaExpress/